RU

Для Тимошенко президентські вибори - "остання барикада"

14.07.2009, 14:31

Прем'єр-міністр України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко називає майбутні президентські вибори "останньою барикадою". Про це вона заявила у своєму виступі під час урочистих зборів з нагоди 10-річчя партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, , Ю.Тимошенко відзначила, що під час реставрації однієї з козацьких реліквій - знамена, датованого 1755 роком, сталася символічна, на її погляд, трансформація - коли було знято верхній шар зображення: з одного боку - козак з мушкетом, з іншого - ангел з хрестом, на фоні золотого хреста з'явилася рука з булавою.

"Я впевнена, що це козацька, а можливо, й гетьманська рука, яка передала булаву в наші з вами руки. Передала булаву, символізуючи і перемогу України, і силу України, і славу України... Я вірю в це, тому що ці вибори, які пройдуть в Україні, - це буде останній рубіж, це буде остання барикада, яку треба взяти, і після цього перед Україною відкриється справжній, сильний, державний, суверенний шлях, і він сьогодні у ваших руках", - наголосила Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні Ю.Тимошенко заявила, що більше не буде поступатися дорогою Президенту Вікторові Ющенку, а для партії "Батьківщина" прийшов час "міцно брати владу у свої руки".

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини