RU

Для Партії регіонів партія Литвина - це десерт, - Карасьов

21.08.2011, 06:50

Для Партії регіонів партія Литвина - це десерт, - Карасьов
Один з лідерів Єдиного центру, політолог Вадим Карасьов (на фото) вважає, що у Партії регіонів немає необхідності приєднувати до себе Народну партію Володимира Литвина. Про це Карасьов заявив у коментарі УНН.

"Народна партія не настільки важлива для Партії регіонів, щоб її приєднувати до правлячої партії. На відміну від Сильної України", - заявив Карасьов. Він зазначив, що на президентських виборах у партії Сильна Україна була "бронза", і залишався "досить серйозний електоральний рейтинг в межах 7-8%".

При цьому Народна партія, за словами політолога, демонструвала останнім часом "рейтинг більше 1%". "Це була електоральна межа для Литвина і його партії", - підкреслив Карасьов.

"Тому я би так сказав: головна страва, яку з'їла Партія регіонів і досить нормально переварила, - це Сильна Україна. Все інше - це десерт", - заявив експерт.

За його словами, швидше за все, Литвин і його найближчі соратники, які важливі для Партії регіонів (Сергій Гриневецький та Олег Зарубінський), отримають три місця в списку Партії регіонів. "А необхідності в тому, щоб приєднувати до себе Народну партію, у Партії регіонів немає", - підкреслив Карасьов.

Нагадаємо, 16 серпня голова партії Сильна Україна Сергій Тігіпко та голова Партії регіонів, прем'єр-міністр Микола Азаров оприлюднили ініціативу об'єднати дві великі політичні сили в одну партію. Сторони мають намір провести об'єднання партій протягом двох місяців.

1

Вадим Карасьов: біографія, новини>>>
Народна партія: довідка, новини>>>
Сильна Україна: довідка, новини>>>
Партія регіонів: довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини