RU

Директор ЦРУ таємно відвідував Донбас

24.05.2018, 11:14
Директор ЦРУ таємно відвідував Донбас - Фото
Майкл Помпео (фото - Getty Images)

Нинішній державний секретар Сполучених Штатів Майкл Помпео таємно відвідував Донбас, коли був директором Центрального розвідувального управління - в період з 23 січня 2017 року по 26 квітня 2018 року. Про це він розповів на слуханнях комітету Палати представників Конгресу із закордонних справ, пише агентство Голос Америки.

"Остання поїздка, яку я зробив у своїй попередній ролі в Україну, була на Донбас, де я побачив, з якими викликами стикається Україна і її народ. Це дуже серйозна справа: росіяни анексували п'яту частину їхньої країни, і ми не повинні ніколи забути, що це сталося ", - заявив Помпео, відповідаючи на питання конгресмена Стіва Чебота.

Тема дня: Росія заплатить ще більше: підсумки візиту Волкера в Україну

Останній, звертаючись до глави Держдепартаменту, поскаржився, що вторгнення Росії в Україну і окупація української території "занадто часто ігнорується рештою світу".

Помпео заявив, що "був би вдячний" конгресмену, якби той "якимось чином міг надати цьому питанню більшу вагу".

Читайте думка: Як повернути неповернутий Донбас і в чому має рацію Волкер

Помпео також підтримує надання Україні додаткової оборонної зброї США. У Конгресі його запитали, чи розглядається можливість продати/надати Києву комплекси ППО. Помпео відповів, що поки не впевнений, про які конкретні види зброї він може говорити.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини