Директор ЦРУ таємно відвідував Донбас

24.05.2018, 11:14
Директор ЦРУ таємно відвідував Донбас - Фото
Майкл Помпео (фото - Getty Images)

Нинішній глава Державного департаменту Майкл Помпео, коли був ще керівником зовнішньої розвідки США, приїжджав на схід України

Нинішній державний секретар Сполучених Штатів Майкл Помпео таємно відвідував Донбас, коли був директором Центрального розвідувального управління - в період з 23 січня 2017 року по 26 квітня 2018 року. Про це він розповів на слуханнях комітету Палати представників Конгресу із закордонних справ, пише агентство Голос Америки.

"Остання поїздка, яку я зробив у своїй попередній ролі в Україну, була на Донбас, де я побачив, з якими викликами стикається Україна і її народ. Це дуже серйозна справа: росіяни анексували п'яту частину їхньої країни, і ми не повинні ніколи забути, що це сталося ", - заявив Помпео, відповідаючи на питання конгресмена Стіва Чебота.

Тема дня: Росія заплатить ще більше: підсумки візиту Волкера в Україну

Останній, звертаючись до глави Держдепартаменту, поскаржився, що вторгнення Росії в Україну і окупація української території "занадто часто ігнорується рештою світу".

Помпео заявив, що "був би вдячний" конгресмену, якби той "якимось чином міг надати цьому питанню більшу вагу".

Читайте думка: Як повернути неповернутий Донбас і в чому має рацію Волкер

Помпео також підтримує надання Україні додаткової оборонної зброї США. У Конгресі його запитали, чи розглядається можливість продати/надати Києву комплекси ППО. Помпео відповів, що поки не впевнений, про які конкретні види зброї він може говорити.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации