RU

Директор ПК "Україна" просить посилити йому охорону

27.01.2010, 15:05

Директор державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" Валентин Музика скаржиться на тиск і визнає, що йому вже страшнувато їздити на роботу. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, присвяченій подіям навколо так званого захоплення ПК "Україна".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема В.Музика заявив: "На мене, як на директора підприємства, здійснюється, я так вважаю, певний тиск і, щиро кажучи, мені вже навіть трохи страшнувато виїжджати з дому на роботу. Все моє пересування по місту проходить у постійному супроводі якогось джипа - однієї і тієї ж машини, але ми дивимося, що там постійно змінюються номерні знаки".

Крім того, за словами В.Музики, листом від 19 січня Управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС направило запит в Українську академію друку з вимогою надати інформацію, чи закінчував у 1974 році він цей виш. Диплом цієї академії (спеціальність інженер), а також диплом академіка Української технологічної академії В.Музика продемонстрував журналістам, що були присутніми на прес-конференції. "Це так, щоб розуміти, що я не дилетант у питаннях поліграфії, в питаннях організації виготовлення спеціальної продукції", - зазначив директор поліграфкомбінату.

Озвучені факти В.Музика виклав у листі до керівника Служби безпеки України Валентина Наливайченка. Він також попросив посилити йому охорону.

Нагадаємо, як повідомили 25 січня депутати від Партії регіонів, у понеділок вранці у Києві захопили поліграфічний комбінат "Україна", на якому друкуються бюлетені для другого туру виборів Президента України. За їхніми словами, у силовому захопленні брали участь 100-150 осіб. У свою чергу, глава МВС Юрій Луценко заявляє, що співробітники міліції допомагали новому директору комбінату потрапити на своє робоче місце.

Відео "штурму" виробництва МВС >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини