RU

Дипломати України закликали підписати угоду з ЄС - заява

20.02.2014, 17:33
Дипломати України закликали підписати угоду з ЄС - заява - Фото
bfa8c62485cb702aeb99f57953e2d404.jpg
Підписання угоди про асоціацію з ЄС, з підтримки якого і почався Євромайдан, може допомогти в досягненні компромісу. Про це йдеться в заяві на офіційній сторінці МВС України в Facebook.

"У час, коли погляди всього світу звернені до України, коли на вулицях українських міст гинуть наші брати і сестри, українські дипломати не можуть залишатися осторонь. У цих умовах своєю першочерговою місією ми бачимо достовірне і неупереджене інформування міжнародної спільноти про ситуацію в нашій країні, захист інтересів України, всього українського народу, кожного українського громадянина", - йдеться в заяві.

Дипломати пишуть, що не можуть ігнорувати заяви про можливий розкол української держави: "Ми вважаємо, що настав час компромісу. Ми закликаємо всі сторони зробити все можливе для того, щоб у нашій державі перестала проливатися кров".

"У часи протистояння згадаємо, що об'єднують для кожного українського громадянина є загальнолюдські європейські цінності. Тому переконані, що підписання Угоди про асоціацію з ЄС, через підтримку якого, власне, і почався Євромайдан, може об'єднати всіх нас", - вважають вони.

Директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс на прохання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ  уточнив, що опублікована на офіційній сторінці МЗС заява не погоджена з головою відомства Леонідом Кожарою  мова йде про особисту позицію ряду українських дипоматів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини