RU

Дипломати простежать, як Україна виконає рішення ЄСПЛ по Луценку

26.11.2012, 15:28
Дипломати простежать, як Україна виконає рішення ЄСПЛ по Луценку - Фото
Ян Томбінський і Джон Теффт

Посол США Джон Теффт і глава дипломатичного представництва Євросоюзу Ян Томбінський будуть уважно стежити за ходом касаційного розгляду кримінальної справи Юрія Луценка і за тим, як Україна буде виконувати рішення Європейського суду з прав людини. Про це вони заявили після зустрічі з Луценком у Менській колонії.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Теффт наголосив: "Ми послідовно і неодноразово говорили про те, що ця справа є прикладом виборчого правосуддя, і цьому треба покласти край".

За словами Теффта, проводити зустріч з екс-міністром внутрішніх справ у в'язниці було непросто. "Ми обидва були б дуже раді мати з ним зустріч не в таких обставинах", - зазначив він.

Томбінський розповів, що Луценко дуже багато часу приділяє самоосвіті: "Він багато читає і з прочитаного робить цікаві висновки. Було б непогано, якби сила його характеру і знання були використані на користь України".

Нагадаємо, Теффт та Томбінський говорили з Луценком три з половиною години, в основному про правові аспекти його кримінальної справи, стан здоров'я та політичну ситуацію в Україні. "Зустріч була дуже цікавою і корисною. Він свою силу духу не втратив. Він та людина, яку важко зігнути", - заявив після зустрічі Томбінський.

Теффт заявив, що уряд США вимагає дострокового звільнення Тимошенко і Луценка.

Досьє на Юрія Луценка


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини