RU

Єдиний кандидат повинен бути на всіх рівнях, - соратник Кличка

11.04.2013, 13:51
Єдиний кандидат повинен бути на всіх рівнях, - соратник Кличка - Фото
Сергій Каплін
Про це ЛІГАБізнесІнформ сказав народний депутат із фракції УДАРу Верховній Раді України Сергій Каплін, відповідаючи на питання про можливі конфлікти в середовищі опозиції.

"Наші лідери розуміють, що три політичні сили, коли прийдуть у владу, повинні відповідати запиту людей на зміни в країні. Ми або зробимо те, що обіцяли, або втратимо країну. Народ не прийме сепаратистських настроїв в опозиції і гру в одні ворота. Я впевнений, що кожен лідер опозиції це розуміє", - сказав Каплін.

На його думку, опозиція повинна висувати єдиного кандидата на виборах усіх рівнів - "як на виборах мера Києва, так і на виборах до Верховної Ради і президента". Крім того, переконаний політик, опозиція вже зараз повинна розуміти, хто може очолити новий уряд і яким може бути склад нового парламенту.

Каплін говорить, що опозиції ділити нічого і в неї немає предмета для боротьби. "Звичайно, опозиція - це не сім'я, де є чоловік, дружина, брат. Але ніякого розколу в опозиції немає, не було і бути не може, тому що у нас одна мета - перемогти Сім'ю і змінити країну відповідно до запиту громадян", - сказав він.

Досьє на Сергія Капліна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини