RU

Єдиним списком: опозиція має намір об'єднатися на всіх фронтах

30.03.2012, 15:16
Єдиним списком: опозиція має намір об'єднатися на всіх фронтах - Фото
c1e531d35f604cc594864a93286cd874.jpg
На сьогоднішньому з'їзді партії Батьківщина прийнята декларація про наміри формувати єдиний список кандидатів у народні депутати на парламентських виборах 2012 року.

"Формування разом з політичними силами, які увійшли в об'єднану опозицію, єдиного виборчого списку кандидатів у народні депутати у загальнодержавному окрузі та єдиного списку кандидатів в одномандатних округах", - сказано в тексті декларації, передає корерспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За рішенням з'їзду, декларація має пройти всенародне обговорення й за відсутності заперечень бути прийнятою на черговому з'їзді партії.

Після прийняття цього рішення перший заступник голови Батьківщини Олександр Турчинов зазначив, що опозиція вже зараз повинна взятися за цю роботу. "У своєму виступі Арсеній Яценюк назвав навіть конкретні терміни - три тижні, тобто, в квітні. Наскільки реальний цей термін, чи зможемо ми це зробити - я думаю, що цілком", - сказав Турчинов.

Нагадаємо, раніше на з'їзді в своєму виступі Яценюк підкреслив, що кожен з політиків, хто не може чітко визначитися й не приєднується до об'єднаної опозиції, тим самим підтримає Віктора Януковича.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини