Єдина помісна церква допоможе об'єднати Україну - Порошенко

28.07.2015, 17:32
Єдина помісна церква допоможе об'єднати Україну - Порошенко - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко вважає, що створення єдиної помісної української церкви допоможе єднанню країни. Про це він заявив під час зустрічі з представниками архієпископа Константинополя, Вселенського Патріарха Варфоломія I, які прибули в Україну для участі в заходах з нагоди Дня хрещення Київської Русі-України та вшанування 1000-річчя кончини князя Київського Володимира Великого.

Як повідомляє прес-служба глави держави, також Порошенко привітав на українській землі керівників Української православної церкви в США і Канаді - митрополита Юрія (Каліщука), митрополита Антонія (Щерба), єпископа Даниїла (Зелінського) та представника УПЦ Даниїла (Білака).

Президент підкреслив, що зараз Україна переживає складні і переломні часи. Кожен день є прикладом величезного служіння батьківщині українських військових в Донбасі та українського народу в цілому, який для подолання викликів і випробувань робить все можливе для об'єднання. "Український народ молиться, щоб єдність зійшла і в церковному житті, і вдалося зробити те, до чого прагнуть всі українці - створення помісної української церкви. Для нас це є мрією, яка допоможе Україні бути об'єднаною і зберегти принципи і традиції", - Порошенко.

У свою чергу, представники Вселенського Патріарха відзначили, що для них велика честь і радість бути присутніми на заходах. "Патріарх попросив, щоб два митрополита з Канади та США прибули і разом з урядом, з народом України відзначити це велике свято - тисячоліття від поховання Великого князя Київського Володимира", - сказав митрополит Юрій. Він зазначив, що війна в Донбасі служила об'єднанню і "перетворенню народу України на дійсно націю, яка прагне до загального". Представники Вселенського Патріарха висловили сподівання, що діалог про об'єднання українських православних церков продовжиться.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского