ДФС повідомила подробиці кримінального провадження проти Шустера

27.04.2016, 10:37
ДФС повідомила подробиці кримінального провадження проти Шустера - Фото
Савік Шустер

За даними Держфіскальної служби, Савік Шустер ухилився від сплати податку з доходів фізичних осіб на суму понад 2,1 млн грн

Державна фіскальна служба розслідує кримінальне провадження проти журналіста і телеведучого Савіка Шустера, а також посадових осіб компанії Савік Шустер Студії за фактом умисного ухилення від сплати податків. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

За даними відомства, Шустер з 2005 року постійно проживає на території України, і в 2008 році, отримавши на свій валютний рахунок процентний фінансовий кредит у розмірі 1,34 млн євро, не повернув його кредитору в обумовлений термін.

В ДФС також повідомили, що Шустер не надав до податкової інспекції за місцем проживання декларацію про отримані доходи та ухилився від сплати податку з доходів фізичних осіб на суму понад 2,1 млн грн, що є особливо великим розміром.

"У рамках [кримінального] провадження планується проведення податкової перевірки Шустера щодо повноти сплати податків з суми неповернутої позики", - відзначили в службі.

За висновком раніше проведеної планової документальної перевірки встановлено, що посадові особи Савік Шустер Студії в 2012-2014 роках занизили податок на додану вартість на загальну суму 1,99 млн грн "в основному за рахунок заниження вартості телепрограм Шустер Live".

"Процедура адміністративного оскарження податкових рішень-повідомлень завершена на користь податкової інспекції", - додали в ДФС.

Також наголошується, що фіскальна служба тричі викликала Шустера в орган попереднього розслідування для надання свідчень - 16 січня, 23 лютого і 12 квітня - в зв'язку з чим він обізнаний про наявність кримінального провадження.

Напередодні партнер Шустера Павло Єлізаров заявив, що його дозвіл на роботу в Україні анульовано. У Держслужбі зайнятості пояснили: разом із заявкою на отримання дозволу на роботу телеведучий надав недійсну довідку про несудимість.

Президент Петро Порошенко  доручив розібратися зі скандалом навколо заборони діяльності телеведучого, а сам Шустер оголосив голодування.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить