RU

Ідею Кузьміна про наклеп навіть обговорювати не варто, - Томенко

22.03.2013, 13:28
Ідею Кузьміна про наклеп навіть обговорювати не варто, - Томенко - Фото
Микола Томенко
У Комітеті з питань свободи слова та інформації впевнені, що ініціативу про введення кримінальної відповідальності за наклеп навіть обговорювати не варто - це буде відповідальність за критику влади, а не за наклеп. Про це заявив голова комітету Микола Томенко сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Томенко наголосив, що в комітеті стурбовані ініціативою першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна ввести кримінальну відповідальність за наклеп, а також реакцією на цю ініціативу низки телеканалів і Адміністрації президента.

Зокрема, він підкреслив, що реакція Банкової відрізняється від реакції на аналогічну ініціативу до парламентських виборів. Сьогодні Адміністрація президента говорить "про широке і фундаментальне обговорення" даної ініціативи. "У мене питання: а що, маразм потрібно обговорювати? Навіщо обговорювати те, що суперечить принципам демократії, європейським стандартом і є абсурдним?" - сказав він.

Томенко зазначив, що також стурбований сюжетами низки телеканалів, в яких йдеться про те, що, можливо, буде введена відповідальність для народних депутатів, які поливають один одного брудом з трибуни. "Друзі, не про депутатів мова, а насамперед про журналістів. Їх завтра будуть у в'язницю саджати", - заявив він.

Томенко підкреслив, що в разі реалізації ініціативи критика влади буде трактуватися як наклеп. "Ми в комітеті налаштовані на те, щоб взагалі зупинити цю дискусію. Її не варто вести. В українському суспільстві не може бути закону, який передбачає кримінальну відповідальність за наклеп. В українських умовах відповідальність буде за критику влади, а не за наклеп", - підкреслив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини