Деякі лідери фракцій Ради провалили свою роботу - КВУ

20.01.2020, 17:24
Деякі лідери фракцій Ради провалили свою роботу - КВУ - Фото
Верховна Рада (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Комітет виборців України проаналізував роботу лідерів фракцій Верховної Ради за результатам другої сесії і зробив висновок, що "окремі лідери фракцій фактично провалюють роботу за певними напрямами". Про це йдеться в матеріалі на сайті КВУ.

Аналіз було зроблено на основі участі в пленарних засіданнях Ради, участі в голосуваннях, відвідуванні засідань комітетів і успішності законодавчої роботи.

КВУ повідомляє, що у Юрія Бойка (ОПЗЖ) і Вадима Рабіновича (ОПЗЖ) низькі показники участі в голосуваннях: Бойко взяв участь лише в 17% голосувань парламенту за час роботи другої сесії, Рабінович - у 14%, що є одним із найнижчих результатів серед усіх депутатів.

У Юлії Тимошенко (Батьківщина) і Давида Арахамії (Слуга народу) низькі показники відвідування засідань комітетів. За п'ять місяців Тимошенко була присутня на 38% засідань комітету з питань соцполітики, членом якого вона є. Арахамія також відвідав тільки 38% засідань комітету з нацбезпеки.

Ірина Геращенко (Євросолідарність) відвідала 100% засідань Ради (найвищий результат серед лідерів фракцій), 86% засідань комітету, взяла участь у 83% голосувань парламенту (найвищий результат), подала 57 законопроектів, 6 з яких було прийнято.

Артур Герасимов (Євросолідарність) відвідав 87% засідань Ради, брав участь у 76% голосувань, був присутній на 95% засідань комітету (найвищий результат), подав 27 законопроектів, 6 з яких було підтримано.

Сергій Рахманін (Голос) відвідав 91% засідань парламенту, 88% засідань комітету, взяв участь у 78% голосувань, подав 16 законопроектів, 4 з яких були прийняті.

Таким чином, серед семи лідерів фракцій високі показники щодо відвідування й участі в голосуваннях у Геращенко, у Герасимова високі показники відвідування засідань комітету, а у Арахамії високі показники продуктивності законодавчої роботи (подано 30 законопроектів, з яких прийнято 8).

  • У грудні 2019 року найбільше засідання Ради пропускали нардепи групи За майбутнє (в середньому в Раду ходили 70% депутатів групи), ОПЗЖ (показники відвідування на рівні 63%), Батьківщини - 60%.

Читайте також: КВУ назвав фракції-лідери за відвідуваністю Ради у вересні: список

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации