RU

Деякі депутати ведуть переговори про розділ України - СБУ

21.02.2014, 17:58
Деякі депутати ведуть переговори про розділ України - СБУ - Фото
4b5d49e1e74171da59b23027084f3885.jpg

Служба безпеки України заявляє, що ситуація, яка склалася на сьогодні в Україні, "свідчить про спроби окремих політиків, представників органів місцевого самоврядування, лідерів громадських об'єднань, радикально налаштованих осіб створити основу для ескалації громадянського конфлікту, поширення автономістських і сепаратистських настроїв серед населення, що може призвести до припинення існування нашої держави як унітарної і втрати нею державного суверенітету".

У прес-службі відомства наголошують, що окремі депутати різних рівнів почали вести сепаратні переговори з представниками іноземних держав. "Вже відкрито проходять консультації про можливий розділ країни на декілька частин у порушення порядку, встановленого Конституцією України", - зазначили в СБУ.

Це може, кажуть в СБУ, може призвести до ескалації протистояння між різними верствами населення, розпалювання національної або релігійної ворожнечі та воєнного конфлікту.

Зважаючи на викладене, Службою безпеки "вживатимуться жорсткі заходи з припинення посягань на територіальну цілісність і недоторканність України та притягнення причетних до такої діяльності осіб до кримінальної відповідальності".

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Криму Володимир Константинов на зустрічі з членами фракції Справедливої ​​Росії в Держдумі Росії заявив, що Крим може відокремитися від України в разі серйозної дестабілізації ситуації.

Підписуйтесь
на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини