RU

Деякі члени ДНР і ЛНР можуть бути амністовані - спікер АТО

26.12.2014, 13:20
 Деякі члени ДНР і ЛНР можуть бути амністовані - спікер АТО - Фото
Андрій Лисенко
До окремих членів терористичних організацій ЛНР і ДНР, які не вчинили тяжких злочинів і не вбивали українських військовослужбовців, може бути застосована амністія. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив спікер АТО Андрій Лисенко.

"Ті люди, які були обдурені, яких змусили взяти зброю в руки, але які не вчинили військових злочинів і які перейдуть на бік України - їх чекає амністія. Зрозуміло, що з ними буде проведена опитувальна робота, і ці люди отримають можливість бути вільними і не нести відповідальності", - сказав він.

"Якщо це дійсно люди без крові на руках, то вони будуть виправдані, і не понесуть відповідальності", - додав спікер АТО.

На уточнююче запитання, як визначити ступінь їх причетності до військових дій у Донбасі, Лисенко відповів, що для цього передбачена відповідна перевірка.

"Є оперативні джерела інформації, є робота розвідки, є списки, які ведуть і ДНР, і ЛНР, і щодо їх роботи на блокпостах, і щодо виконання бойових завдань. Якщо ці люди, які перейшли на нашу сторону, не заплямовані, що не помічені і немає інформації про їх участь у бойових діях проти українських Збройних сил та інших силових відомств, то вони мають право на те, щоб їх не карали", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини