Ідея Сакварелідзе про оновлення прокуратур дала збій - Касько

17.12.2015, 10:58
Ідея Сакварелідзе про оновлення прокуратур дала збій - Касько - Фото
8207626b405dc269fd0d0fff9f8d27c7.jpg
Місцеві прокуратури не поповнилися новими людьми, незважаючи на те, що для відбору керівників укрупнених прокуратур було проведено відкритий конкурс. Таку думку в ефірі Громадського радіо висловив заступник генерального прокурора Віталій Касько.

"Генпрокурор не призначив жодного зовнішнього кандидата, тобто тих, хто раніше не працював у прокуратурі. 84% з них раніше займали посади керівників районних прокуратур", - зазначив він.

За словами Каська, більшість з призначених  Віктором Шокіним прокурорів "працювали в тому числі з 2010 року" і не підпадають під закон про очищення влади з тієї причини, що на даному рівні під дію закону про люстрацію підпадають тільки прокурори, які працювали у столиці.

"На жаль, ідея Давіда Сакварелідзе (заступник генпрокурора, - ред.) про прихід нових людей в прокуратуру дала збій", - додав він.

Читайте також: Сакварелідзе: Уряд урізав фонд зарплати прокуратури

"По-перше, це підготовка нормативної бази. Те, що було підготовлено управлінням реформ, було скориговано управлінням правозабезпечення, яке не підкорялося Сакварелідзе. Далеко не всі члени комісії, яких пропонував Сакварелідзе, були призначені, адже генеральний прокурор мав іншу думку", - сказав Касько.

Нагадаємо, 16 грудня Віктор Шокін
призначив 154 нових керівника місцевих прокуратур.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса