RU

Дев'ять головних новин України та світу на 19:05 16 червня

16.06.2021, 19:05
Дев'ять головних новин України та світу на 19:05 16 червня - Фото

1. ЕПІДЕМІЯ СТАБІЛЬНА. В УКРАЇНІ ЗНОВУ ВИЯВИЛИ ПОНАД 1000 ХВОРИХ НА COVID-19, ЛІДЕР – КИЇВ. За добу 15 червня в Україні виявили 1045 хворих на коронавірус (днем раніше – 1014), найбільше нових випадків COVID-19 – у Києві (256) (докладніше).

2. "РАНІШЕ ТАКИХ ЗАЯВ НЕ РОБИЛОСЯ". КРЕМЛЬ ПОЧУВ СИГНАЛ БАЙДЕНА ПРО УКРАЇНУ В НАТО. У Кремлі взяли до відома заяву американського президента Джо Байдена після саміту НАТО про те, що російська гібридна війна й окупація частини території України не виключають майбутнього входження країни до Північноатлантичного альянсу (докладніше).

3. ФРАКЦІЯ ГОЛОС РОЗКОЛОЛАСЯ: 10 НАРДЕПІВ ЗАЯВИЛИ ПРО СТВОРЕННЯ ОБ'ЄДНАННЯ СПРАВЕДЛИВІСТЬ. Десять нардепів, половина фракції Голос, заявили про створення окремої депутатської групи Справедливість. Разом з тим нардепи не заявляли про вихід із фракції (докладніше).

4. FITCH RATINGS ПОЛІПШИВ ПРОГНОЗ ЗРОСТАННЯ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ В ЦЬОМУ РОЦІ. Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings покращило прогноз зростання світової економіки в 2021 році до 6,3% (докладніше).

5. РЕГУЛЯТОР ЗБІЛЬШИВ МАКСИМАЛЬНЕ ОБМЕЖЕННЯ ЦІН НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ. Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, на засіданні в середу збільшила максимальні граничні ціни на оптовому ринку електричної енергії "на добу вперед" і внутрішньодобовому ринку (докладніше).

6. "ЧАС ВИКОНУВАТИ ОБІЦЯНКИ". США І ЄС ЗАКЛИКАЛИ УКРАЇНУ ЗРОБИТИ ВІДБІР СУДДІВ НЕЗАЛЕЖНИМ. Посольство США і делегація Європейського Союзу виступили зі спільною заявою. У ній вони зазначили, що комісії з відбору суддів і членів антикорупційних організацій мають бути незалежними – тільки так Україна зможе повною мірою реалізувати судову реформу (докладніше).

7. ПОХИЛИЙ ВІК. МІНСОЦОПОЛІТИКИ ПОКАЗАЛО ГРАФІКИ СТАРІННЯ УКРАЇНЦІВ ДО 2030 РОКУ. До 2025 року 25% населення України становитимуть жителі віком старші 60 років, частка населення категорії "65+" складе 18,4% (докладніше).

8. ЗАКОНИ ПРО "ЕВРОБЛЯХИ" НАБУЛИ ЧИННОСТІ: СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПІЛЬГОВЕ РОЗМИТНЕННЯ. 15 червня набрали чинності два закони про пільгове розмитнення автомобілів із європейськими номерами – 4643-д і 4644-д (докладніше).

9. ДЕРЖМИТНИЦЯ ВІДКРИЛА ДОСТУП ДО ДАНИХ ПРО ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНІ ОПЕРАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ. Державна митна служба відкрила для вільного доступу набір даних про експортно-імпортні операції суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності (докладніше).

Читайте також головний текст дня: Розбір | Податкова амністія Зеленського: українцям запропонували вивести з тіні $20 млрд. Це реально?

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини