RU

Десять головних новин України та світу на 19:00 9 липня

09.07.2020, 19:01
Десять головних новин України та світу на 19:00 9 липня - Фото

1. У МВФ НАЗВАЛИ УМОВИ СПІВПРАЦІ З УКРАЇНОЮ ПІСЛЯ ВІДСТАВКИ СМОЛІЯ. Для виконання умов програми Stand by і для отримати фінансування, що залишилося, Україна повинна, як мінімум, зберегти поточну модель управління центральним банком. (Детальніше)

2. УКРАЇНА І НАТО ПОСИЛЯТЬ ВІЙСЬКОВУ ПРИСУТНІСТЬ У ЧОРНОМУ МОРІ. Сторони погодилися збільшити патрулювання в повітрі і присутність кораблів військово-морських сил країн-членів Альянсу. (Детальніше)

3. ІНФЛЯЦІЯ В ЧЕРВНІ СПОВІЛЬНИЛАСЯ. Зростання споживчих цін у червні в порівнянні з попереднім місяцем сповільнилося до 0,2%, з початку року інфляція склала 2%. (Детальніше)

4. УБИВСТВО НОЗДРОВСЬКОЇ: ПІДОЗРЮВАНОМУ ПРОДОВЖИЛИ АРЕШТ. Шевченківський районний суд Києва до 7 вересня продовжив арешт Юрію Россошанському, підозрюваному у вбивстві юриста Ірини Ноздровської у ​​грудні 2017 року. (Детальніше)

5. ВИРОБНИК ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ ЗАЯВИВ ПРО РЕЙДЕРСТВО. Поліція проводить обшуки в київському офісі компанії "Еконія", на заводі в Золотоноші та в будинку президента компанії. (Детальніше)

6. АРКАДІЯ БАБЧЕНКА В РОСІЇ ВКЛЮЧИЛИ ДО СПИСКУ ТЕРОРИСТІВ І ЕКСТРЕМІСТІВ. На сайті Росфінмоніторингу в переліку осіб, яких підозрюють у тероризмі або екстремізмі, з'явилися два записи з ПІБ російського журналіста. (Детальніше)

7. ПАДІННЯ ВВП СПОВІЛЬНИЛОСЯ. У травні результати діяльності в більшості галузей економіки демонстрували уповільнення темпів падіння. (Детальніше)

8. КОМІТЕТ РАДИ СХВАЛИВ ПРОВЕДЕННЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ У ЖОВТНІ. Вибори до обласних рад Донецької і Луганської областей пропонується не проводити. (Детальніше)

9. МІНІСТР ФІНАНСІВ: УКРАЇНА ПРОЙШЛА ПІК ЕКОНОМІЧНОЇ КРИЗИ. У червні вже запустилися економічні процеси, які підтверджують, що економіка виходить із кризи. (Детальніше)

10. ГОЛОВІ ФДМУ ЗАПРОПОНУВАЛИ ХАБАР У $800 000. Дмитра Сенниченка намагалися підкупити, щоб він призначив певних осіб на посади керівників двох держпідприємств. (Детальніше)

Читайте також:

"Пройшло чотири Гради. Це наші". Як полковник ФСБ керував бойовиками на Донбасі

Погані кредити, іпотека - 10% і майбутня книга. Інтерв'ю з СЕО Ощадбанку Андрієм Пишним

Куратор окупованого Донбасу від Росії. Інтерв'ю Козака - за хвилину

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини