Дев'ять головних новин України та світу на 19:00 8 травня

08.05.2020, 19:00
Дев'ять головних новин України та світу на 19:00 8 травня - Фото

1. УКРАЇНА І СВІТ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ І ПРИМИРЕННЯ. Президент Зеленський звернувся до українців, нагадавши про втрати у Другій світовій війні (відео).

2. ГРУЗІЯ ВИКЛИКАЛА ПОСЛА ІЗ КИЄВА ДО ТБІЛІСІ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ. У країні незадоволені призначенням до Ради реформ екс-президента Грузії Саакашвілі, який на батьківщині є заочно засудженим. Зеленський назвав призначення внутрішньою справою України і запевнив, що симетричного виклику посла до Києва із Тбілісі не буде (докладніше).

3. ЗРАДИ НЕМАЄ. ЗА STAND-BY УКРАЇНА ОТРИМАЄ ВІД МВФ ТІ САМІ $5 МЛРД. У короткостроковій програмі менше вимог, ніж у EFP, а грошей за той же період дадуть стільки ж, розповів представник України в МВФ Рашкован (докладніше).

4. ВАРТІСТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ НЕ ЗМІНИТЬСЯ. В.о. міністра енергетики Буславець заявила, що населення турбувати не потрібно (докладніше).

5. У СЛУЗІ НАРОДУ ЗАПЕВНЯЮТЬ, ЩО НЕ СТАНУТЬ СКАСОВУВАТИ МЕДРЕФОРМУ. Глава профільного комітету Радуцький вважає, що після отримання належного фінансування нова система повноцінно запрацює з 2021 року (докладніше).

6. БЕЗ "АНТИКОЛОМОЙСЬКОГО" ЗАКОНУ ПЕРЕГОВОРІВ ІЗ МВФ НЕ БУДЕ. Міністр фінансів Марченко розповів про це на засіданні профільного комітету Ради (докладніше).

7. РІЧНА ІНФЛЯЦІЯ В УКРАЇНІ СПОВІЛЬНИЛАСЯ. Держстат повідомляє, що у квітні базова інфляція впала до 0,4% після стрибка в березні до 1,3% (докладніше).

8. ЦІНА НА ЕЛЕКТРИКУ В УКРАЇНІ ЗАВИЩЕНА. Так вважають у компанії АрселорМіттал, вказуючи, що в Європі платять за електроенергію у 2-3 рази менше (докладніше).

9. КУРС БІТКОЇНА ЗНОВУ ВИЩЕ $10 000. Психологічну позначку криптовалюта подолала вперше з початку лютого (докладніше).

Читайте також: Команда реформаторів Саакашвілі, або Навіщо Ольшанський пішов фіксити Україну. Інтерв'ю

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников