Десять головних новин України та світу на 19:00 3 квітня

03.04.2020, 19:00
Десять головних новин України та світу на 19:00 3 квітня - Фото

Кожен день о 19:00 LIGA.net публікує головні новини дня. Нічого зайвого - тільки важливе

1. КАБМІН ПОСИЛИВ КАРАНТИН В УКРАЇНІ. Кабмін затвердив список нових обмежувальних заходів у рамках протидії поширенню коронавірусу (докладніше).

2. УКРАЇНСЬКІ МЕДИКИ ПОЇДУТЬ ДО ІТАЛІЇ. Згідно з указом Зеленського, бригаду українських медиків відправлять до Італії для боротьби з коронавірусом і обміну досвідом (докладніше).

3. НБУ РЕКОМЕНДУВАВ БАНКАМ УТРИМАТИСЯ ВІД ВИПЛАТИ ДИВІДЕНДІВ. У Нацбанку вважають, що тимчасова відмова від дивідендів посилить фінансову стійкість банків на час кризи (докладніше).

4. КАБМІН ВИРІШИВ ІЗОЛЮВАТИ ВСІХ, ХТО ДОСЯГ 60-ТИ РОКІВ. Уряд назвав категорії людей, яким необхідно самоізолюватись (докладніше).

5. КАБМІН ЗНАЧНО ПОГІРШИВ МАКРОПРОГНОЗ. Уряд вдруге за тиждень переглянув макропрогноз на 2020 рік у зв'язку з коронавірусом і глобальною рецесією (докладніше).

6. ООН УХВАЛИЛА РЕЗОЛЮЦІЮ ГЛОБАЛЬНОЇ СОЛІДАРНОСТІ В БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ. Документ закликає міжнародне співтовариство ділитися інформацією і науковими знаннями для боротьби з COVID-19 (докладніше).

7. МІНФІН УХВАЛИВ БАНКИ ДЛЯ ВИПЛАТ ЗАРПЛАТ БЮДЖЕТНИКАМ, СУБСИДІЙ І ПЕНСІЙ. У переліку 43 уповноважених банки, через які буде здійснюватися виплата пенсій, грошової допомоги і зарплати працівникам бюджетних установ (докладніше).

8. МОЗ ЗМІНИВ АЛОГРИТМ ТЕСТУВАННЯ НА КОРОНАВІРУС. Людям, у яких підозрюють зараження коронавірусом, не потрібно буде їхати в лікарню для тестування: збирати зразки потенційно заражених будуть мобільні бригади (докладніше).

9. КАБМІН ЗАТВЕРДИВ НОВУ ПРОГРАМУ ДІЯЛЬНОСТІ. Найближчим часом її представлять на розгляд до Верховної Ради. Названо основні пріоритети (докладніше).

10. УКРАЇНА ОТРИМАЛА ПРЕПАРАТ, ЯКИМ БУДЕ ЛІКУВАТИ ПРИ КОРОНАВІРУСІ. В країну надійшли від французької компанії-виробника Sanofi перші 3000 упаковок препарату "Плаквеніл", який нібито допомагає лікувати під наглядом медиків коронавірусну хворобу (докладніше).

Читайте також:

В Україні прийняли протокол лікування при COVID-19: що він пропонує і що з ним не так

Заморозити не можна будувати. Як карантин відбився на ринку нерухомості. Розбір

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев