Десять головних новин України та світу на 19:00 27 березня

27.03.2020, 19:00
Десять головних новин України та світу на 19:00 27 березня - Фото

Кожен день о 19:00 LIGA.net публікує головні новини дня. Нічого зайвого - тільки важливе

1. ЗА ЧАС КАРАНТИНУ В УКРАЇНІ СТАЛО БІЛЬШЕ БЕЗРОБІТНИХ. Кількість безробітних в Україні в період карантину фактично збільшилася на 500 000 - 700 000 осіб до 2,0-2,2 млн осіб (докладніше).

2. МОЗ ОПРИЛЮДНИВ ДАНІ ПРО ВІК УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ЗАХВОРІЛИ НА COVID-19. Більше 50% тих, що заразилися коронавірусом SARS-CoV-2 українців, у яких розвинулися симптоми захворювання COVID-19 - у віці від 18 до 49 років (докладніше).

3. УКРАЇНА ПІДНЯЛАСЯ В ІНДЕКСІ ЕКОНОМІЧНОЇ СВОБОДИ. Україна за підсумками 2019 року піднялася на 13 позицій і посіла 134-е місце зі 180-ти в Індексі економічної свободи (докладніше).

4. МІНСЬКА ЗУСТРІЧ ТКГ ВІДБУЛАСЯ ОНЛАЙН. В ОБСЄ заявили, що обговорювалися аспекти, які пов'язані c "особливим статусом" ОРДЛО (докладніше).

5. МВФ ЗАЯВИВ ПРО МОЖЛИВІСТЬ РОЗШИРЕНОГО ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ. У Міжнародному валютному фонді заявили про "дуже хороший прогрес" у переговорах з Україною та про нову програму розширеного фінансування (EFF) для країни (докладніше).

6. В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ З ПНЕВМОНІЄЮ ГОСПІТАЛІЗОВАНО ПОНАД 1000 ОСІБ У лікарнях тимчасово окупованого Криму з діагнозом ГРВІ знаходяться 1447 осіб, із них у тисяча тридцяти дев'яти пацієнтів - пневмонія. Підтверджено сім випадків зараження коронавірусом COVID-19 (докладніше).

7. МАУ ПОПРОСИВ У ДЕРЖАВИ СТАБІЛІЗАЦІЙНИЙ КРЕДИТ. В умовах простою компанія витрачає на своє утримання $14,5 млн на місяць і просить допомоги у держави для підтримки життєдіяльності (докладніше).

8. ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ ЗАРАЗИВСЯ КОРОНАВІРУСОМ. Тест на коронавірус Бориса Джонсона показав позитивний результат. За його словами, у нього легкі симптоми захворювання (докладніше).

9. FACEBOOK ЗАПУСКАЄ В УКРАЇНІ ПЕРЕВІРКУ КОНТЕНТУ НА ПРАВДИВІСТЬ. Facebook запускає програму фактчекінга контенту в Україні. Допомагати боротися з дезінформацією в українському сегменті соцмережі будуть організації VoxCheck і StopFake (докладніше).

10. КОРОНАВІРУСОМ ЗАРАЗИВСЯ НАЧАЛЬНИК ПОЛІЦІЇ КИЄВА. Діагноз COVID-19 встановлено в заступника голови Нацполіції - начальника поліції Києва Андрія Крищенка (докладніше).

Читайте також:

Чаша смерті. Як церква бореться з коронавірусом і спізнюється

Ви - ваш найбезпечніший сексуальний партнер: влада Нью-Йорка дала рекомендації щодо сексу

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев