RU

Десять головних новин України та світу на 19:00 20 липня

20.07.2020, 19:01
Десять головних новин України та світу на 19:00 20 липня - Фото

1. ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРЕДСТАВИВ НОВОГО ГОЛОВУ НБУ. Від Кирила Шевченка тепер чекають реальних кредитів для українського бізнесу і доступного іпотечного кредитування для населення. (Детальніше)

2. СПРАВА ЕКС-ГОЛОВИ УКРАВТОДОРУ. ДЕТАЛІ ВІД НАБУ: ЩО ВІДОМО НА ПОТОЧНИЙ МОМЕНТ. У Національному антикорупційному бюро розповіли про подробиці справи, за якою у Польщі затримали колишнього керівника Укравтодору Славоміра Новака. (Детальніше)

3. НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК БУДЕ ПРОДОВЖУВАТИ ПОЛІТИКУ ЗНИЖЕННЯ ОБЛІКОВОЇ СТАВКИ. У підсумку це повинно привести до здешевлення кредитів для кінцевого споживача, кінцевого бенефіціара і позичальників банків (докладніше)

4. У ВІДКРИТОМУ ДОСТУПІ ВИЯВИЛИ ДАНІ 20 МЛН КОРИСТУВАЧІВ VPN-СЕРВІСІВ. Витік даних продемонстрував повне нехтування правилами безпеки, що поставило під загрозу анонімність особистих даних користувачів. (Детальніше)

5. ЦЕНТРАЛЬНИЙ ГЗК АХМЕТОВА ЧЕРЕЗ СУД ПОЗБУВСЯ ПОДАТКІВ НА 1,1 МЛРД ГРН. Приводом для відміни податкових повідомлень стали помилки податкової служби у визначенні бази оподаткування. (Детальніше)

6. ВПЕРШЕ ЗА ДВА РОКИ НАЦБАНК НЕ ВИХОДИВ З ІНТЕРВЕНЦІЯМИ НА МІЖБАНК. 13-17 липня НБУ вперше з вересня 2018 року не проводив інтервенції на міжабанківському валютному ринку. (Детальніше)

7. У КИТАЇ СТАВСЯ СПАЛАХ КОРОНАВІРУСУ: В ОДНОМУ З МЕГАПОЛІСІВ ВВЕЛИ РЕЖИМ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ. Жителям заборонили залишати домівки, не працюють торгові центри і зупинена робота метро. (Детальніше)

8. НАЗК ВЗЯЛОСЯ ЗА  ДЕКЛАРАЦІЇ ЗЕЛЕНСЬКОГО, ПОРОШЕНКА ТА КОЛИШНІХ ТОП-ЧИНОВНИКІВ: СПИСОК. У відомстві пояснили, що головною підставою для перевірки є висока посада суб'єкта декларування. Всього перевірять 13 осіб. (Детальніше)

9. "ДИНАМО" ЗВІЛЬНИЛО ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА МИХАЙЛИЧЕНКА. Разом з Олексієм Михайличенком у відставку відправили і його асистентів - Євтушенка, Михайлова, Федорова. У клубі незадоволені рівнем гри команди. (Детальніше)

10. ОКСФОРДСЬКА ВАКЦИНА ВІД КОРОНАВІРУСУ ВИКЛИКАЄ ІМУННУ ВІДПОВІДЬ - ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ. Проведені в Оксфордському університеті випробування вакцини показали, що ін'єкція призводить до вироблення антитіл і Т-клітин, які можуть боротися з коронавірусом. (Детальніше)

Читайте також головні тексти дня:

Нація безробітних бакалаврів. Шість проблем освіти в Україні

Повернення "нелегалів" і "сірі" схеми. Як працює в Україні тіньовий ринок АЗС

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини