Десять головних новин України та світу на 19:00 16 квітня

16.04.2020, 19:00
Десять головних новин України та світу на 19:00 16 квітня - Фото

Кожен день о 19:00 LIGA.net публікує головні новини дня. Нічого зайвого - тільки важливе

1. НА ДОНБАСІ ПРОЙШОВ ОБМІН УТРИМУВАНИМИ ЛЮДЬМИ. Відбулося два обміни - в Луганській і Донецькій області. Україна повернула 20 громадян, передала бойовикам 17 осіб, троє відмовилися (докладніше).

2. УКРАЇНЦІ ВІДПОВІЛИ, ЧОГО ВОНИ БОЯТЬСЯ БІЛЬШЕ: БІДНОСТІ ЧИ КОРОНАВІРУСУ. За даними опитування Gradus Research, на загальному рівні загрози респондентів більше лякає обвал економіки, на особистому - коронавірус (докладніше).

3. РАДА ЗМІНИЛА РЕГЛАМЕНТ, ВІДКРИВШИ ДОРОГУ "АНТИКОЛОМОЙСЬКОМУ" ЗАКОНУ. Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект №1043 про зміни до регламенту парламенту для протидії зловживанню правами нардепів у процесі законодавчої процедури. Але нардепи Батенко, Костанкевич, Дубінський і Поляков внесли три постанови, які блокують підписання змін до регламенту (докладніше).

4. ЗА ЧАС КАРАНТИНУ В УКРАЇНІ З'ЯВИЛОСЯ БІЛЬШЕ МІЛЬЙОНА БЕЗРОБІТНИХ. За оцінками Торгово-промислової палати, рівень безробіття зараз - 13,7-15,4%. Це найвищий показник за 15 років (докладніше).

5. СУД ПРИЗНАЧИВ ТЕТЯНІ ЧОРНОВОЛ ДОМАШНІЙ АРЕШТ. Печерський суд задовольнив прохання прокуратури і призначив екс-нардепу запобіжний захід у вигляді домашнього арешту (докладніше).

6. СПОЖИВЧІ НАСТРОЇ УКРАЇНЦІВ РІЗКО ПОГІРШИЛИСЯ. За даними дослідження Info Sapiens, в березні скоротилися значення всіх складових Індексу споживчих настроїв (докладніше).

7. МЕДЕКСПЕРТИ ЗАПУСТИЛИ САЙТ З ПОВНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО "ЛІКИ ВІД КОРОНАВІРУСУ". На ресурсі можна дізнатися про те, як діють препарати, що застосовуються для "лікування і профілактики" COVID-19 (докладніше).

8. МВФ ПІДТРИМУЄ ЗБІЛЬШЕННЯ ДЕФІЦИТУ БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ В ТРИ РАЗИ. У МВФ заявляють, що Україна сильно постраждала від пандемії коронавірусу, і підтримують збільшення дефіциту бюджету в 2020 році (докладніше).

9. США ПРОЙШЛИ ПІК ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА КОРОНАВІРУС - ТРАМП. За словами президента США, останні дані свідчать про те, що пік епідемії COVID-19 в країні пройдено. Трамп зобов'язався представити принципи щодо відновлення економіки після карантину (докладніше).

10. МІН'ЮСТ НЕ БУДЕ СТЯГУВАТИ $250 МЛН ІЗ ПРИВАТБАНКУ НА КОРИСТЬ СУРКІСІВ. Підстав для стягнення немає, оскільки немає судового рішення про стягнення, заявляють у Міністерстві юстиції (докладніше).

Читайте також:

Міносвіти роз'яснило (нарешті), як учням і вчителям закінчити навчальний рік

Великдень онлайн, суди з Roshen, ціни на хліб. Інтерв'ю з головою правління Київхліба

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии