Десять головних новин України та світу на 19:00 15 липня

15.07.2020, 19:01
Десять головних новин України та світу на 19:00 15 липня - Фото

Кожен день о 19:00 LIGA.net публікує головні новини дня. Нічого зайвого - тільки важливе

1. МОВНИЙ ОМБУДСМЕН ВИСТУПИВ ПРОТИ СКАНДАЛЬНОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ БУЖАНСЬКОГО. У проекті пропонувалося скасувати 80% навчання в школах українською мовою. (Детальніше).

2. СУД ВИЗНАВ КОМПАНІЮ КЛІМОВА БАНКРУТОМ - РОЗПОЧАЛАСЯ ЛІКВІДАЦІЯ. Укрбудспецтех не в змозі погасити близько 5 млрд грн боргів, 3,5 млрд грн з яких він заборгував Нацбанку (докладніше).

3. УКРАЇНА НЕДОРАХУВАЛАСЯ $5 МЛРД У ЗОВНІШНІЙ ТОРГІВЛІ. У першому півріччі Україна істотно скоротила імпорт - обсяги впали більше, ніж на $5 млрд у порівнянні з минулим роком, а одним з головних імпортних партнерів стала Росія (докладніше).

4. У БАКУ ПРОЙШОВ МІТИНГ ІЗ ЗАКЛИКОМ ПОЧАТИ ВІЙНУ З ВІРМЕНІЄЮ. У столиці Азербайджану тисячі людей вийшли на вулиці, щоб підтримати розгортання військового конфлікту з Вірменією, вони вимагали оголосити мобілізацію (докладніше).

5. МІСЦЕВІ ВИБОРИ В УКРАЇНІ ВІДБУДУТЬСЯ 25 ЖОВТНЯ. Відповідну постанову сьогодні затвердили на засіданні Верховної Ради більшістю голосів (докладніше).

6. СТОЛИЧНИЙ ГОТЕЛЬ ДНІПРО ПРОДАЛИ ЗА 1 МЛРД 111 МЛН ГРН. Фонд держмайна продав готель у центрі Києва за ціною, яка більше ніж у десять разів перевищила стартову. Торги закінчилися на ціні 1 млрд 11 млн 111 тисяч 222 гривні 22 копійки, її запропонувало ТОВ "Смартленд" (докладніше).

7. В УКРАЇНІ ПЕРЕГЛЯНУЛИ КРИТЕРІЇ ДЛЯ КРАЇН "ЧЕРВОНОЇ" ЗОНИ. Тепер до "червоної" зони будуть потрапляти країни з кількістю активних хворих більше 55 на 100 000 осіб, раніше цей критерій становив 40 хворих на ті ж 100 000 населення (детальніше).

8. ЗАВОД АРТЕМ ВИГРАВ СУД У "АМЕРИКАНСЬКИХ ПАРТНЕРІВ КОЛОМОЙСЬКОГО" НА $8 МЛН. Колегія суддів Стокгольмського арбітражу повністю задовольнила вимоги ДАХК "Артем" і стягнула з компанії Gray Fox суму в $8,3 млн, отриману як аванс за контрактом (докладніше).

9. КОРОНАВІРУС. В УКРАЇНІ ЗА ДОБУ РІЗКО ЗРОСЛА КІЛЬКІСТЬ ХВОРИХ І ТИХ, ХТО ОДУЖАВ. Одужали 977 осіб (добою раніше було 651), а захворіли на коронавірус 836 українців (638 - днем ​​раніше) (докладніше).

10. КРИЗА В МЕТАЛУРГІЇ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ: ПІДСУМКИ ПІВРІЧЧЯ У ГРАФІКАХ. Причинами кризи в галузі став не тільки коронавірус, але і скорочення попиту, падіння цін у світі на металургійну продукцію і "тарифне свавілля" державних монополістів (докладніше).

Читайте також головні тексти цього дня:

А півник-то російський! Facebook-історія скандалу навколо айдентики Мандруй Україною

Закон про гральний бізнес прийнято (майже): де з'являться казино, автомати та як тепер грати онлайн

Секрет Зеленського: прямо зараз президент вибирає главу НБУ. Які прізвища на столі

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии