RU

Держуправління справами хоче здавати держдачі всім бажаючим

13.11.2014, 14:40
Держуправління справами хоче здавати держдачі всім бажаючим - Фото
Доступ до держдач відкритий тільки для обраних
В Держуправлінні справами розповіли, коли будь-який бажаючий зможе орендувати приміщення на держдачах. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив керівник Державного управління справами Сергій Березенко.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, Березенко нагадав, що президентом Петром Порошенком скасовані 13 розпоряджень, якими надавалися пільги відставним чиновникам вищого рангу, в тому числі з оренди держдач. Він також нагадав, що колишній тариф - 1083 грн за сто квадратних метрів - був піднятий з 1 квітня до 6 тис грн. "На сьогодні, після перерахунку, ця сума становить за сто метрів значно більше 10 тис грн, залежно від рівня комфортності", - сказав він.

Березенко підкреслив, що раніше на утримання держдач ДУС витрачало понад 40 млн грн, на наступний рік закладено 4 млн грн для утримання двох офіційних резиденцій. Все інше має бути переведено на госпрозрахунок.

Єдине, що досі заважає, за словами Березенка, відкрити цей ринок для всіх бажаючих, ця постанова Кабінету міністрів №1210 від 6.08.03. "Ця постанова Кабінету міністрів, що визначає виключний перелік осіб, які можуть проживати на цих дачах. Тобто, якщо ви не були заступником міністра або керівником департаменту в якому-небудь міністерстві, то ви не зможете навіть за ринковою ціною орендувати житло на держдачі. Я сподіваюся, що з новим Кабінетом міністрів ми скасуємо цю постанову, і тоді хто завгодно зможе, сплативши ринкову вартість, жити за парканом в Конча-Заспі", - сказав Березенко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини