RU

Держсекретар Керрі поговорив із Кожарою про важливість Тимошенко

11.05.2013, 13:55
Держсекретар Керрі поговорив із Кожарою про важливість Тимошенко - Фото
Джон Керрі (фото - EPA)

Державний секретар США Джон Керрі розраховує, що влада України посилить свою роботу з виконання умов для підписання з Європейським Союзом угоди про асоціацію.

"Одна з тем, яку ми сьогодні будемо обговорювати - це робота з Європейським співтовариством щодо виконання умов для підписання угоди про асоціацію, яке, сподіваємося, відбудеться найближчим часом. Особливо ми стурбовані і сподіваємося, що лідери вирішать найскладніше питання для цього, зокрема, припинення переслідування колишнього прем'єр-міністра Тимошенко", - заявив Керрі 10 травня в ході зустрічі у Вашингтоні з міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою.

При цьому Кожара раніше заявляв, що уряд України визнає, що справа Тимошенко є проблемою у відносинах із ЄС, однак, за його словами, одна кримінальна справа не повинна бути перешкодою для підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС.

Нагадаємо, 30 квітня Європейський суд з прав людини оприлюднив своє рішення у резонансній справі "Тимошенко проти України". ЄСПЛ постановив, що арешт українського екс-прем'єра був політично мотивованим і проведеним у порушення Конвенції про права людини.

Одразу після оголошення рішення Євросуду країни Європейського Союзу, США та міжнародні організації закликали владу України звільнити Тимошенко.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини