RU

Держприкордонслужба посилила правила в'їзду і виїзду із зони АТО

06.11.2014, 13:37
Держприкордонслужба посилила правила в'їзду і виїзду із зони АТО - Фото
Фото: ЕРА
Держприкордонслужба України встановила новий порядок здійснення пропуску осіб в окремі райони Донецької і Луганської областей та з них. Про це повідомляє прес-служба відомства

"Громадяни України в'їжджають в зону проведення АТО і виїжджають з неї через контрольні пункти в'їзду-виїзду при пред'явленні: паспорта громадянина України; паспорта громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичного паспорта України; службового паспорта України; проїзного документа дитини; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; тимчасового посвідчення громадянина України; свідоцтва про народження (для дітей до 16 років)", - йдеться в повідомленні.

Іноземці та особи без громадянства в'їжджають в зону проведення АТО і виїжджають з неї через контрольні пункти в'їзду-виїзду за документами для в'їзду в Україну і виїзду з України, визначеним статтею 15 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства".

Іноземці та особи без громадянства, які прямують у окремі райони Донецької і Луганської областей, направляються в фільтраційні пункти для з'ясування мети перебування цих осіб у цій зоні при наявності: паспортного документа; відповідної візи чи дозволу на постійне або тимчасове проживання в Україні, якщо інший порядок в'їзду та виїзду не встановлено законодавством України або міжнародним договором.

"У разі виявлення іноземців або осіб без громадянства, які в'їхали на територію України в нефункціонуючих пунктах пропуску в межах Донецької та Луганської областей і в яких прикордонний контроль не здійснюється, вони не пропускаються на виїзд із зони АТО", - йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини