RU

Держдума Росії прийняла заяву "Про ситуацію в Криму"

18.03.2014, 09:47
Держдума Росії прийняла заяву
83fe9fbc60ce8e57df9cf715202244f9.jpg
Державна дума РФ прийняла проект заяви "Про ситуацію в Криму". Документ підтримав 441 депутат, 1 утримався.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, проект був внесений напередодні від імені лідерів усіх чотирьох парламентських фракцій і спікера палати Сергія Наришкіна.

У тексті заяви нижня палата парламенту висловлює підтримку народу Криму в його прагненні возз'єднатися з Росією. "Вітаючи волевиявлення народу Криму на референдумі 16 березня 2014 року за включення Республіки Крим та міста Севастополя до складу РФ, Державна Дума виходить з того, що органи державної влади, що діють на території Криму, будуть підтримувати міжконфесійну злагоду і мовне різноманіття республіки", - йдеться в документі.

Зі свого боку депутати запевняють, що "сприятимуть соціально-економічному розвитку Криму та добробуту його населення" в перехідний період . "Держдума сприятиме забезпеченню безпеки всіх осіб, що знаходяться на території Криму, незалежно від їх громадянства, національності, мовної та релігійної приналежності, дотриманню їх законних прав і свобод", - підкреслюється в заяві.

Нагадаємо, на нелегітимний референдум 16 березня було винесено два питання: "1. Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта Російської Федерації? 2. Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?"

Як повідомив голова комісії Верховної Ради Криму з організації референдуму Михайло Малишев, за остаточними даними, на референдумі за возз'єднання з РФ проголосували 96,77 % взяли участь в плебісциті жителів півострова. Явка склала 83,1 % виборців.

Президент Росії Володимир Путін увечері 17 березня підписав указ "Про визнання Республіки Крим" суверенною і незалежною державою.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини