RU

Держдума Росії денонсувала договір з Україною щодо ЧФ РФ в Криму

31.03.2014, 16:28
Держдума Росії денонсувала договір з Україною щодо ЧФ РФ в Криму - Фото
Фото: lenta-ua.net
Сьогодні Державна дума Російської Федерації прийняла рішення про денонсацію російсько-українських угод по Чорноморському флоту Росії.

За дане рішення проголосували 443 депутати Держдуми.

Нагадаємо, 28 березня президент РФ Володимир Путін вніс до Держдуми проект закону "Про припинення дії угод, що стосуються перебування Чорноморського флоту РФ на території України". У ньому пропонується припинити дію російсько-української угоди між РФ і Україною про параметри розділу Чорноморського флоту від 28 травня 1997 року, угоди про статус і умови перебування Чорноморського флоту РФ на території України від 28 травня 1997 року, угоди про взаєморозрахунки, пов'язані з розділом і перебуванням Чорноморського флоту РФ на території України від 28 травня 1997 року, а також так званої "харківської угоди" з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України від 21 квітня 2010 року.

Представляючи законопроект в Держдумі, заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін пояснив, що в даний час немає ніяких підстав для продовження дій російсько-українських угод по Чорноморському флоту.

Разом з тим, він запевнив, що Росія готова обговорювати з урядом України правові та фінансові питання, які можуть виникати у зв'язку з одностороннім припиненням РФ договорів щодо Чорноморського флоту.

Про необхідність денонсувати "харківські угоди", підписані з президентом України Віктором Януковичем, вперше заявив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв 21 березня на засіданні Ради безпеки РФ. За його словами, у Росії виникає упущена вигода в розмірі 11 млрд. доларів.

Джерело: ІТАР-ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини