RU

Держдума також ратифікувала угоду щодо Чорноморського флоту

27.04.2010, 12:55

Сьогодні Держдума РФ ратифікувала російсько-українську угоду про продовження перебування Чорноморського флоту РФ у Криму після 2017 року на 25 років. За документ проголосували 410 парламентаріїв з 439, зареєстрованих для участі у засіданні Держдуми.

Також сьогодні Верховна Рада України ратифікувала угоду про продовження перебування Чорноморського флоту Російської Федерації в Криму. За відповідне рішення, незважаючи на обстановку в залі парламенту, проголосували 236 народних депутатів.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин поставив на голосування питання ратифікації угоди з-під трьох парасольок, зазначивши, що обговорювати її у сесійній залі немає жодної можливості. Депутати від коаліції скористалися зайнятим ними сектором НУНС. Отже, закон про ратифікацію набрав необхідної кількості голосів.

Нагадаємо, сьогодні перед розглядом питання Чорноморського флоту в сесійній залі Верховної Ради були заблоковані сектори БЮТ і НУНС (щоб депутати від фракцій, що увійшли до коаліції, не могли проголосувати), однак через димові шашки прапори із секторів довелося зірвати, і депутатські місця виявилися зайняті. Спікера В.Литвина закинули яйцями, у Раді періодично спалахували бійки.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Російський флот у Криму: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини