RU

Держдеп США стурбований доповіддю Skadden щодо справи Тимошенко

14.12.2012, 14:36
Держдеп США стурбований доповіддю Skadden щодо справи Тимошенко - Фото
12927462ddf96f7637de22c1bf46d845.jpg
Держдепартамент США занепокоєний доповіддю американської фірми Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom, юристи якої не знайшли політичних мотивів у судовому процесі над екс-прем'єром України Юлією Тимошенко. Про це на брифінгу в четвер заявила спікер Держдепартаменту Вікторія Нуланд.

"Нас турбує, що адвокати Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom, очевидно, і не збиралися шукати політичні мотиви, якщо вони обмежилися розглядом тільки паперових протоколів судових засідань і не звертали уваги на широкий політичний контекст, у якому відбувався судовий процес. В звіті також не враховується вибірковий характер судових процесів проти Тимошенко та колишніх членів її уряду", - сказала Нуланд, яку цитує Укрінформ.

Нуланд також зазначила, що позиція адміністрації США по виборчому переслідуванню в Україні залишається незмінною. За словами Нуланд, дослідження Skadden "було неповним і не відображає точної картини".

Нагадаємо, керуючий партнер фірми Skadden Грегорі Крейг заявив, що група аналізувала лише судовий процес, а не загальну ситуацію в українській політиці поза будівлею суду.

"Ми залишаємо іншим це питання, чи було це кримінальне переслідування політично мотивованим ... Наше завдання було подивитися на дані в записах і визначити, чи був судовий розгляд справи справедливим ... Ми не оцінювали політичні мотиви тих, хто приймає рішення в Україні на базі історії політики, газетних матеріалів або особистої прихильності. Ми дивилися лише на судові записи", - підкреслив Крейг.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини