RU

Держдеп США закликає Київ подумати про звільнення Тимошенко

09.08.2011, 10:58
Держдеп США закликає Київ подумати про звільнення Тимошенко - Фото
f8a0790dfcbca9a626458c9bcadc0f89.jpg

Держдеп США закликає Київ подумати про звільнення Тимошенко

Керівництво США стурбовано розвитком подій навколо колишнього прем'єра України Юлії Тимошенко і збирається надалі уважно стежити за судовим розглядом у її справі. Також США закликають українську сторону звільнити Тимошенко. Про це заявив представник держдепартаменту Марк Тонер.

"США хочуть знову наголосити, що стурбовані арештом колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко. Така ж стурбованість висловлювалась і на міжнародному рівні. Її арешт викликає питання з приводу дотримання правових норм в Україні і продовжує зміцнювати думку про те, що влада України висуває політично вмотивовані звинувачення", - сказав Тонер, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Тонер наголосив, що США закликають українську сторону "розглянути питання про негайне звільнення Тимошенко". "Ми повідомили про свої побоювання уряду України і продовжимо уважно стежити за судовими розглядами у відношенні як Тимошенко, так і інших представників української опозиції", - наголосив представник держдепартаменту.

Нагадаємо, раніше уряд США заявив, що ув’язнення Тимошенко викликало стурбованість в міжнародному співтоваристві щодо застосування верховенства права в Україні і ще більше додало подіям вигляд політично вмотивованого переслідування. Також уряд США закликав переглянути рішення про ув’язнення Тимошенко і розглянути її негайне звільнення.

Справа Тимошенко: всі новини>>>
Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини