RU

Держслужбовці можуть працювати до 70 років – Зеленський підписав закон

13.01.2021, 20:51
Держслужбовці можуть працювати до 70 років – Зеленський підписав закон - Фото
Володимир Зеленський (Фото: пресслужба президента)

Президент  Володимир Зеленський  підписав зміни в закон про державну службу, згідно з якими знімається вікове обмеження в 65 років для роботи на держслужбі. Про це повідомляє пресслужба ОП.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе 

Тепер держслужбовець може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річного віку за власною згодою. Його можуть прийняти на службу на один рік із правом щорічного повторного призначення без конкурсу. Після досягнення чиновником 70-річного віку продовження терміну його служби стає неможливим.

Термін перебування на службі в органах місцевого самоврядування також може бути продовжено. Відповідні рішення можуть приймати місцеві ради, але не більше ніж до досягнення держслужбовцем 70-річного віку.

Також, згідно з підписаним законом, на період дії карантину призупинено дію положень законів у частині проведення конкурсів на посади держслужби.

У новостворених органах держвлади, що були утворені протягом дії карантину, відбір на посади держслужби у встановленому Кабміном порядку не проводиться. Призначення на посади держслужби в таких органах здійснюється за результатами конкурсу відповідно до положень закону про держслужбу.

  • 16 грудня 2020 року Верховна Рада підтримала законопроєкт про підвищення граничного віку для роботи на державній службі.

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини