05.12.2018, 13:48

Держдеп про нову хвилю агресії РФ: Це гаряча війна

Держдеп про нову хвилю агресії РФ: Це гаряча війна - Фото

Заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент зазначив, що стратегія Росії - зовсім не така, як в XIX столітті

Реклама
Реклама

Заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент заявив, що в Донбасі йде "гаряча війна". Про це він сказав  Європейській правді.

Відповідаючи на питання, чи дійсно відбувається зростання російської присутності на кордоні, Кент сказав: "У мене немає перед собою даних розвідки. Але відповідь дають події на Донбасі, де зброя не змовкає, де минулого тижня були одні з найгарячіших днів року. Це війна, гаряча війна!".

Реклама

Він підкреслив, що "стратегія Росії - зовсім не така, як в XIX столітті: щоб нападати, не обов'язково оголошувати війну".

"Тепер головне - маскування. Ми це бачили в Криму, коли вони нам розповідали про "ввічливих людей" і "зелених чоловічків", хоча вони були зовсім не ввічливими і не "чоловічками"- а були бійцями російського спецназу. Точно так же не йшлося про "трактористів" і "шахтарів" на Донбасі - це були російські війська. цЦе було абсолютно очевидно і в Іловайську, і в Дебальцевому, і в Щасті, де до нападу Росії не було стільки "бурят", - сказав заступник помічника держсекретаря США.

5 грудня 2018 року в Держдепі заявили, що Росія повинна звільнити членів екіпажів захоплених українських кораблів, інакше "будуть наслідки і біль з часом буде зростати".

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Популярне
Реклама
Реклама
Реклама