RU

Депутати вже напрацювалися - Литвин закрив засідання Ради

04.09.2012, 10:46
Депутати вже напрацювалися - Литвин закрив засідання Ради - Фото
Володимир Литвин
Верховна Рада після урочистого відкриття сесії пропрацювала 20 хвилин, і спікер Володимир Литвин закрив ранкове пленарне засідання. Роботу в пленарному режимі депутати продовжать у четвер, 6 вересня. За відповідну постанову проголосувало 256 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Литвин пояснив, що затверджений 5 липня порядок денний 11-ї сесії вимагає доопрацювання. Ряд питань комітети пропонують виключити з порядку денного у зв'язку з тим, що вони вже втратили актуальність. Інші законопроекти просять виключити з порядку денного фракції, паралельно вносяться законопроекти, безпосередньо пов'язані з виборчою кампанією. "Вносяться законопроекти щодо вирішення проблем в окремо взятому населеному пункті, як: провести водопровід або прибрати сміття", - зазначив Литвин.

Спікер вважає за необхідне провести засідання комітетів і чітко визначитися з актуальністю включених до порядку денного законопроектів. Беручи до уваги цю обставину, а також пропозиції чотирьох фракцій, Литвин вніс на голосування проект постанови про зміни в календарний план 11-ї сесії: "Передбачити 4-5 вересня роботу в комітетах, комісіях і фракціях, 6 вересня - пленарне засідання".

Нагадаємо, сьогодні спікер Литвин відкрив одинадцяту сесію Верховної Ради VI скликання. Це остання сесія Верховної Ради перед парламентськими виборами, які відбудуться 28 жовтня. Згідно з календарним планом, одинадцята сесія відкривається 4 вересня і буде закрита 14 грудня 2012 року. На час проведення сесії на пленарні засідання Верховної Ради відводяться сім тижнів, на роботу в комітетах, комісіях і фракціях - п'ять тижнів, на роботу нардепів з виборцями - три тижні, проведення "години запитань до уряду" - сім годин.

Досьє на Володимира Литвина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини