RU

Депутати виступили проти закриття художніх шкіл

15.04.2013, 15:07
Депутати виступили проти закриття художніх шкіл - Фото
01d171b979ba4acffad6d178a511a654.jpg
Народні депутати заявляють, що політика уряду суперечить соціальним ініціативам президента і ініціюють мораторій на закриття музичних і художніх шкіл. Про це заявила на засіданні погоджувальної ради голова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, Гриневич зазначила, що депутати відреагували на повідомлення у ЗМІ про плани уряду щодо оптимізації мережі позашкільних установ, зокрема музичних і художніх шкіл.

Гриневич та голова комітету з питань культури і духовності В'ячеслав Кириленко зареєстрували проект постанови "Про введення мораторію на закриття навчальних закладів системи позашкільної освіти, в тому числі установ у сфері культури державної комунальної власності" № 2792.

Гриневич зазначила, що на сьогоднішній день системою позашкільної освіти охоплено близько 40% українських дітей. "Новими соціальними ініціативами президента України передбачено підвищення рівня охоплення позашкільною освітою до 70% дітей. В той же час уряд змушує органи місцевого самоврядування скорочувати мережу позашкільних установ", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України запланував перевести художніх школи на самоокупність.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини