Депутати Верховної Ради пішли на канікули

20.01.2017, 11:57
Депутати Верховної Ради пішли на канікули - Фото
848caa7cd9174700e51352a0f186471e.jpg

Шоста сесія відкриється 7 лютого і триватиме до 21 липня

Спікер Андрій Парубій  закрив п'яту сесію Верховної Ради восьмого скликання. Депутати пішли на канікули до 7 лютого, передає кореспондент ЛІГА.net.

У січні депутати повинні були працювати в пленарному режимі два тижні. Але в грудні вони внесли зміни в календарний план і залишили один пленарний тиждень з 17 по 20 січня.

Після різдвяних свят депутати відпрацювали повний день у вівторок, 17 січня. У середу, 18 січня, за планом вони повинні були розглядати законопроекти до 14:00, а потім працювати в комітетах. Парубій закрив пленарне засідання на годину раніше в зв'язку з тим, що депутати вичерпали порядок денний.

У четвер, 19 січня, на ранковому пленарному засіданні депутати прийняли три закони. Серед них закон про допуск в Україну підрозділів країн НАТО для участі в багатонаціональних навчаннях. Три законопроекти провалили, оскільки в залі не вистачало голосів.

Парубій провів сигнальне голосування, щоб з'ясувати, скільки депутатів є в залі. На кнопки натиснули 211 депутатів при 226 необхідних для прийняття рішень.

Читайте також: На кнопкодавстві в Раді зловили трьох депутатів: фото, відео

Вечірнє пленарне засідання Парубій також почав з сигнального голосування, в якому взяли участь 167 депутатів. Спікер закрив вечірнє пленарне засідання Ради.

У п'ятницю, 20 січня, в парламенті пройшла година запитань до уряду. Після чого Парубій закрив п'яту сесію.

Депутати Верховної Ради пішли на канікули

Шоста сесія відкриється 7 лютого і триватиме до 21 липня. Депутати планують 11 тижнів працювати в пленарному режимі, 7 тижнів в комітетах і 6 в округах.

Читайте також: Тераріум однодумців: інтриги нового сезону Верховної Ради

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы