RU

Депутати Верховної Ради домовилися більше не битися

08.04.2014, 15:10
Депутати Верховної Ради домовилися більше не битися - Фото
b0dd0f9d5c6b3368b13b9540e15a152e.jpg
Лідери парламентських фракцій і груп порадилися і вирішили, що бійок у парламенті більше не буде і пішли на перерву до 16:00, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Після наради лідерів груп і фракцій, яка замість півгодини тривала близько 2,5 годин, спікер Олександр Турчинов повідомив, що в ході наради обговорювалося і ранковий інцидент. Він зазначив, що представники всіх парламентських фракцій і груп засуджують застосування сили в сесійній залі в будь-якій формі, а також сходяться на тому, що в залі пленарних засідань Верховної Ради більше не буде застосовуватися сила одних депутатів щодо інших.

За словами Турчинова, прийшли до угоди, що в тому випадку, якщо у висловлюваннях депутата міститимуться образи відносно іншого депутата або фракції, спікер буде відключати мікрофон.

Нагадаємо, сьогодні лідер КПУ Петро Симоненко назвав депутатів Свободи виконавцем московського сценарію по розколу України, що призвело до бійки між депутатами КПУ і Свободи.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини