RU

Депутати від опозиції будуть персонально тиснути на кнопки в Раді

22.06.2012, 11:46
Депутати від опозиції будуть персонально тиснути на кнопки в Раді - Фото
Фракції БЮТ і НУНС обіцяють, що таке більше не повториться
Парламентські опозиціонери знову вирішили, що голосуватимуть у Верховній Раді тільки персонально. Про це сьогодні на брифінгу повідомили лідери фракцій БЮТ Андрій Кожем'якін і НУНС Микола Мартиненко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кожем'якін зазначив, що відповідно до підписаної вчора декларації про проведення чесних і прозорих виборів опозиціонери зобов'язуються одним з перших прийняти в новому парламенті закон, який вводить кримінальну відповідальність за порушення статті 84 Конституції про персональне голосування народних депутатів.

"Сьогодні вранці на засіданні двох фракцій - БЮТ і НУНС - було прийнято спільне одноголосне рішення: запровадити цю норму Конституції з сьогоднішнього дня до кінця каденції. І ми проголосували двома фракціями за те, щоб з сьогоднішнього засідання кожен народний депутат наших фракцій голосував персонально", - сказав Кожем'якін.

Реагуючи на зауваження журналістів, що опозиціонери раніше вже брали подібне рішення, але в режимі персонального голосування протрималися недовго, Кожем'якін сказав: "Є рішення, і я особисто як голова фракції БЮТ-Батьківщина буду робити все, щоб це рішення виконувалося".

У свою чергу, Мартиненко зазначив: "Можу визнати, що ми зривалися на неперсональні голосування, але, вибачте, давайте подивимося, що відбувається в сесійній залі. Ми намагаємося грати в шахи, а проти нас грають в Чапаєва. Тому це відбувалося". Мартиненко також зазначив, що фракцій запропонував приймати організаційні заходи щодо тих депутатів, які з сьогоднішнього дня дозволять собі неперсональне голосування.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини