RU

Депутати таємно оберуть членів Вищої ради юстиції

02.07.2013, 17:10
Депутати таємно оберуть членів Вищої ради юстиції - Фото
Валерій Писаренко
Регіонали обіцяють підтримати кандидатуру міністра юстиції України Олександра Лавриновича. Позицію Партії регіонів озвучив народний депутат Валерій Писаренко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Писаренка, регіонали підтримають кандидатури Володимира Колесніченка та Віталія Кузьмишина.

Всього кандидатів на посаду членів Вищої ради юстиції за квотою Верховної Ради - п'ять. Крім Лавриновича, Колесніченка і Кузьмішина, це висунуті опозиційними фракціями адвокат Сергвй Власенко та депутат від Свободи Олег Мохницький.

Виступаючи від комітету з питань верховенства права та правосуддя, депутат-регіонал Вадим Колесніченко нагадав, що з п'яти претендентів депутатам належить обрати трьох. При цьому двоє з них повинні бути професійними суддями. Він підкреслив, що Володимир Колесніченко і Кузьмишин є чинними суддями.

Визначатися депутати будуть таємним голосуванням бюлетенями. Чотири претенденти на посаду членів Вищої ради юстиції вже виступили з парламентської трибуни. Власенко сьогодні в Раду прибути не зміг, так як був на судовому засіданні в Харкові.

В даний час лічильна комісія парламенту віддалилася на своє перше засідання, після чого депутатам будуть роздані бюлетені, вони проголосують у кулуарах ВР, лічильна комісія підведе підсумки голосування і оголосить про них на пленарному засіданні ВР.

Нагадаємо, що сьогодні вранці депутати прийняли рішення продовжити засідання доти, поки не буде розглянутий порядок денний.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини