RU

Депутати розблокували Раду і взялися за роботу

23.10.2013, 12:06
Депутати розблокували Раду і взялися за роботу - Фото
7b436b3a43aa91c7efba3c7f048a6f3a.jpg
Депутати розблокували роботу Верховної Ради і затвердили порядок денний до кінця тижня. За затвердження порядку денного проголосувало 317 народних депутатів. За результатами консультацій у спікера Володимира Рибака, до порядку денного було включено ряд опозиційних законопроектів соціального та економічного характеру.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, виступаючи з парламентської трибуни, лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк повідомив, що також була досягнута домовленість про включення до порядку денного проекту постанови про вибори київського міського голови та депутатів Київради.

Крім цього, депутати вирішили заслухати звіт міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка блокування міліцією проходу народних депутатів у будівлю Київради. Таку інформацію депутати планують заслухати у п'ятницю в ході години запитань до уряду.

Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду питання про включення до неї проекту постанови про вибори в Києві народного депутата Володимира Яворівського №3003.

Включити проект постанови до порядку денного не вдалося, за проголосували 199 народних депутатів при 226 необхідних. Не підтримали включення до порядку денного питання про вибори в Києві депутати від фракції Партії регіонів. Як пояснив, виступаючи з парламентської трибуни, народний депутат-регіонал Володимир Олійник, законних підстав для призначення виборів депутатів Київради на даний момент немає.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини