RU

Депутати планують скасувати недоторканність - Самопоміч

17.11.2014, 14:39
Депутати планують скасувати недоторканність - Самопоміч - Фото
Оксана Сироїд
Нові депутати все ж планують скасувати депутатську недоторканність. Положення про це буде вписано в преамбулу коаліційної угоди. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила новообраний депутат від Самопомічі Оксана Сироїд.

"Що стосується депутатської недоторканності - наші наміри щодо цього стануть частиною преамбули", - сказала Сироїд, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Сироїд зазначила, що інші конкретні пропозиції щодо внесення змін до Конституції також не виписані в розділі "конституційна реформа", а присутні в інших розділах - наприклад, "реформа правосуддя".

Єгор Соболєв зазначив, що при обговоренні даного питання на засіданнях робочої групи була дискусія. "Але тепер ми впевнені, що потрібно відповідально записати це як наше зобов'язання в перших рядках угоди про об'єднання парламентських сил, які представляють Україну (в преамбулі коаліційної угоди, - ред.), і почати це втілювати одним з перших рішень парламенту", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини