RU

Депутати перервали роботу в Раді до 29 квітня

24.04.2014, 14:39
Депутати перервали роботу в Раді до 29 квітня - Фото
cf5306e49eb01d45a6846320b60d0913.jpg

Народні депутати України роз'їхалися до 29 квітня. Наступного вівторка вони планують обговорити проект змін до Конституції. Про це повідомив спікер Верховної Ради Олександр Турчинов, закриваючи сьогоднішнє пленарне засідання.

Турчинов зазначив, що у зв'язку зі складною ситуацією в країні і біля її кордонів, парламент не може робити занадто великих перерв у пленарних засіданнях. Тому у вівторок, 29 квітня, замість запланованої раніше роботи в округах пропонується провести засідання парламенту у формі громадських слухань з питання внесення змін до Конституції
.

За словами спікера парламенту, на засідання будуть запрошені фахівці у сфері конституційного права, представники громадськості, а також представники регіонів, оскільки обговорити планується, зокрема, питання розширення прав регіонів.

Також Турчинов зазначив, що мова піде про судову реформу, інші питання, які можуть сьогодні об'єднати громадян, які проживають у всіх регіонах країни.

Нагадаємо, раніше Турчинов заявляв, що до кінця травня Верховна Рада прийме зміни до Конституції у першому читанні з розширення прав органів місцевого самоврядування. Остаточно зміни до Основного Закону будуть проголосовані восени після висновків Конституційного суду.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини