RU

Депутати підтримали боротьбу з корупцією

14.05.2013, 11:55
Депутати підтримали боротьбу з корупцією - Фото
c3fc8856c25734e01ecbe4eb013d6447.jpg
Верховна Рада України розширила коло близьких осіб чиновників, які повинні подавати свої декларації.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації державної антикорупційної політики № 2837 в цілому проголосувало 373 народних депутата.

Згідно зі змінами, свої декларації повинні подавати не тільки родичі, які проживають разом з чиновниками, але і їх батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, усиновителі, усиновлені, рідні брат і сестра, дідусь, бабуся, прадідусь, прабабуся, а також онуки. Також знижується поріг декларованих доходів з 150 до 80 тис.грн.

Відповідно до прийнятого рішення, декларації з новими правилами чиновники та їхні родичі будуть заповнювати з 2014 року. Після прийняття законопроекту за основу 267 голосами депутати від опозиції зажадали прийняти його в цілому. З сектора більшості пролунав крик про те, що до проекту є зауваження - у такому випадку законопроект в цілому не приймається. "Хто тут корупціонер?" - поцікавилися в опозиції.

Слово взяв депутат від Партії регіонів Віталій Журавський, який повідомив, що у фракції є ряд зауважень до законопроекту. Зокрема, окремі його положення суперечать Конституції України.

У свою чергу, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов зазначив, що його колега помилився. "У нас у фракції немає відповідних зауважень", - заявив він, зазначивши, що якщо є зауваження у профільному комітеті, то їх слід розглянути. Після цього спікер Володимир Рибак поставив документ на голосування в цілому, і його підтримали 373 народних депутата.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини