RU

Депутати не затвердили календарний план і розійшлися до завтра

05.02.2014, 12:25
Депутати не затвердили календарний план і розійшлися до завтра - Фото
24d0ff2fff7a2b87bbac108028495c4e.jpg
Депутати не домовилися за календарним планом і розійшлися до завтра. Секретар регламентного комітету Валентин Матвєєв запропонував затвердити календарний план четвертої сесії в такому форматі: сесія працює з 4 лютого по 18 липня 2014 року, всього планується опрацювати 11 тижнів у пленарному режимі, сім тижнів в комітетах, шість тижнів в округах, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Останній тиждень у пленарному режимі запропоновано працювати з 1 по 4 липня, 4 липня також передбачалося оголосити про час закриття сесії, 7-11 липня депутати мали працювати в комітетах, 14-18 липня - в округах.

Депутат від фракції УДАР Павло Розенко зазначив, що план передбачає роботу в комітетах наступного тижня, у той час як депутати, за його словами, не повинні виходити з сесійної зали, поки не дадуть відповідей на питання розв'язання політичної кризи в Україні.

Лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк підкреслив, що фракція не голосуватиме за календарний план, який передбачає перерву в роботі парламенту, поки президент Віктор Янукович не повернеться з Сочі. Він зазначив, що опозиція наполягає на роботі в пленарному режимі щодня, а також наполягає на тому, щоб Янукович прибув в український парламент і так, як він минулого тижня усмиряв бунт у фракції Партії регіонів, тепер дав би вказівку своїй фракції проголосувати за відновлення конституційного ладу і повернення до президентсько-парламентської республіки.

Позафракційний народний депутат Григорій Заболотний від позафракційних депутатів запропонував наступний тиждень зробити пленарним. Спікер Ради Володимир Рибак поставив на голосування проект календарного плану в редакції, озвученій Матвєєвим. Ця версія набрала 185 голосів при 226 необхідних.

Пропозиція позафракційних депутатів, яка передбачала три пленарних тижні в лютому, набрала 73 голоси. Спікер оголосив перерву до завтра до 10:00.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини