RU

Депутати хочуть обмежити відеоспостереження на виборах, - Магера

12.09.2012, 13:35
Депутати хочуть обмежити відеоспостереження на виборах, - Магера - Фото
Андрій Магера
У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, який пом'якшує умови використання відеокамер на виборчих дільницях. Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ заявив заступник голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Андрій Магера.

"Кілька днів тому ЦВК прийняла постанову про створення окремого сайту, на який будуть виводитися зображення з камер. Але наскільки я знаю, в Раді лежить законопроект, який пом'якшує умови використання камер. Згідно із цим проектом, камери будуть обов'язково тільки записувати те, що відбувається, але не обов'язково транслювати в режимі онлайн з усіх дільниць", - повідомив він.

Він розповів, що кожна відеокамера буде включатися безпосередньо на ділянці - ЦВК включити їх не зможе. Крім того, стежити за всіма камера онлайн фізично неможливо, так як їх понад 33 тис.

Реагуючи на репліку журналіста, що в такому вигляді камери на дільницях - це маніпуляція громадською думкою, замглави ЦВК відповів: "Це ваші слова".

Магера розповів, що організація відеоспостереження на кожній дільниці передбачає установку певного технічного комплекту, до складу якого входять дві відеокамери та додаткове обладнання. Вартість такого комплекту становить орієнтовно 7 тис.грн. Крім того, додаткового фінансування потребуватимуть канали зв'язку, вартість яких буде відрізнятися в залежності від типу інтернету (проводового, бездротового, супутникового).

Повний текст інтерв'ю з Магерою
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини