RU

Депутати відстрочили соціальний захист військовослужбовців

06.07.2010, 13:15

Верховна Рада відклала питання про соціальний захист військовослужбовців. За те, щоб відстрочити розгляд у другому читанні законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань військової служби, соціального захисту військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби і членів їхніх сімей N2478, проголосували 240 народних депутатів. Серед них 156 регіоналів, 21 бютівець, 16 депутатів від НУНС, 27 комуністів, 17 депутатів від Блоку Литвина і 3 позафракційні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перший замглави Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Гриневецький пояснив, що цей проект передбачає досить серйозне фінансування, тому приймати його логічно після того, як парламент схвалить нову редакцію Бюджетного і Податкового кодексів, і буде ясна бюджетна картина 2011 року.

Нагадаємо, за підрахунками авторів, реалізація окремих положень законопроекту потребує додаткових витрат з держбюджету. Так, повернення десяти- і пятивідсоткових надбавок до пенсій ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС з військових пенсіонерів коштуватиме майже 6 млн. грн. у місяць, або близько 70 млн. грн. у рік. Надання військовослужбовцем з вислугою понад 15 років права на отримання житла з фінансуванням його придбання (з розрахунку 50% за рахунок військовослужбовців і 50% за рахунок держави) передбачається здійснювати за рахунок коштів, відведених держбюджетом на утримання Збройних Сил України та інших військових формувань.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини