RU

Депутати попросять Януковича звільнити Єжеля

19.05.2011, 15:45
Депутати попросять Януковича звільнити Єжеля - Фото
38bb24dfa815e2a33fc8d123770ba2b8.jpg

Депутати попросять Януковича звільнити Єжеля

Депутати від різних парламентських фракцій, зокрема фракцій більшості, звернуться до Президента України Віктора Януковича з проханням відправити у відставку міністра оборони Михайла Єжеля. Про те, що відповідне рішення було прийнято членами парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони повідомили на засіданні опозиційного уряду член комітету, опозиційний міністр оборони Микола Петрук.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Петрук зазначив, що рішення про те, щоб направити український миротворчий контингент у Кот-д'Івуар, було підготовлено непрофесійно. Крім того М. Єжель своєчасно не підготував пропозиції про те, щоб продовжити перебування українського контингенту в Кот-д'Івуарі і фактично з 4-го травня він перебуває там незаконно.

М.Петрук зазначив, що вчора на засіданні комітету М.Єжель "поводився по-хамськи", після чого члени комітету, зокрема представники більшості прийняли рішення передати Президентові листа "про те, щоб звільнити цього непрофесійного міністра…і когось більш розумного поставити, щоб він думав, що він робить зі Збройними Силами України".

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України продовжила перебування українського миротворчого контингенту в Кот-д'Івуарі до 30 вересня 2011 року.

Михайло Єжель: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини