RU

Депутати хочуть змінити закон про Кабмін і регламент до кінця тижня

05.10.2010, 13:00

Зміни до закону про Кабмін і до закону про регламент Верховної Ради можуть бути внесені не раніше четверга. Так вважає лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, про що він заявив сьогодні журналістам.

"Зміни до закону про Кабінет Міністрів можуть бути внесені тоді, коли буде зареєстрована спеціальна комісія (з виконання рішення Конституційного Суду, - ред.), тому що ми вчора на погоджувальній раді говорили про те, що законопроекти, які будуть стосуватися приведення законодавчого поля у відповідність до Конституції 1996 року, будуть у віданні спеціальної комісії, яку ми створимо. Враховуючи те, що комісія ще не створена, навряд чи вона встигне сьогодні розглянути ці документи. Тому, швидше, якщо комісія буде зареєстрована сьогодні у другій половині дня, то реально розглянути ці питання у четвер на цьому тижні", - цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ О.Єферома.

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада включила до порядку денного питання створення спеціальної комісії парламенту, яка займеться аналізом законодавства на предмет відповідності Конституції 1996 року. Цей проект постанови N7200 планується розглянути сьогодні на вечірньому пленарному засіданні парламенту.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини