RU

Депутати додали собі роботи

09.07.2010, 14:45

Народні депутати включили ще два законопроекти до порядку денного сесії. Таке рішення було прийнято перед закриттям ранкового пленарного засідання Верховної Ради України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за включення до порядку денного проекту закону "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання впливу світової кризи на розвиток будівельної галузі і житлового будівництва" N6687 проголосували 282 народні депутати.

Крім того, пропозицію розглянути на цій сесії проект закону "Про внесення змін до деяких законів України" (щодо створення сприятливих умов для забезпечення аграрного сектору нафтопродуктами) N6566 підтримали 318 парламентаріїв.

Нагадаємо, що з сьогоднішнього порядку денного депутатам залишилося розглянути проект закону "Про землі енергетики і правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів" N4680, проект закону про всеукраїнський референдум N6278, проект закону про вибори депутатів Верховної Ради АР Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів N6601, а також проект закону про доступ до публічної інформації N2763.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини