RU

Депутати дійшли висновку, що проведення виборів неможливе

16.10.2008, 14:24

Члени Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва і місцевого самоврядування вважають, що основною причиною неможливості проведення позачергових виборів у 138 територіальних виборчих округах є відсутність фінансування.

Як повідомляє Апарат ВР, депутати наголосили, що для забезпечення фінансування підготовки і проведення місцевих виборів Кабінет Міністрів України вніс у парламент законопроект про зміни до Державного бюджету на 2008 рік, який передбачає збільшення обсягу витрат на 25,3 млн. грн. Проте, уточнили члени комітету, до цього часу цього законопроекту не розглянули.

За підсумками обговорення Комітет ВР затвердив рішення звернутися до глави Верховної Ради України Арсенія Яценюка з пропозицією включити цей законопроект у проект порядку денного пленарного засідання парламенту 21 жовтня 2008 року.

Крім того, Комітет звернеться до Президента України Віктора Ющенка з проханням скасувати Указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів" N911 від 09.10.2008 року.

Нагадаємо, у вівторок Кабмін відмовився виділяти кошти на проведення дострокових виборів. Проти такої пропозиції проголосували 15 членів уряду. "Це суперечить чинному законодавству", - обґрунтували відмову фінансувати вибори у Кабміні.

Крім того, 15 членів уряду проголосували за звернення до Президента про скасування дострокових парламентських виборів взагалі. Такий крок, стверджують міністри, покликаний "припинити штучну економічну кризу і відновити роботу парламенту".

Детальніше про фінансову сторону дострокових виборів читайте у статті "Гривнею по Ющенку"

Усе про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини